Say No to Fur!

Say No to Fur!
Fur is for animals.

Okşan İsmi İle İlgili Gelen Tepkilere Cevaptır!...

Evet aşağıda bulunan naçizane, "isimden karakter tahlili" isimli yazımızda bulunan tahlillerden Okşan ismine "Orospu ismi" demem, kamuoyunun tepkisini çekmiştir. Herkes "neden Okşan'lara orospu dedin?" diye sormaktadır.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, ben Okşan'lara orospu demedim. Böyle anlaşılması bence çok saçma. Milyonlarca köpek sahibi, köpeklerine Alex ismini koyduğu zaman Fenerbahçe'li Alex kalkıp hiç birine,
"sen bana köpek demek istedin" diye kızmıyordur muhtemelen. Yada kimse bir köpek sahibine "neden Alex'e köpek dedin?" diye söylenmiyordur. Lütfen biraz derin düşünelim.

Şöyle birşey var ki; o da, bu yazıda sadece gördüğüm, bildiğim isimlerin teknik analizini yapmış olmamdır. Bunu zaten Kezban'larda belirtmişim.

Belirttiğim üzere bende genel olarak böyle bir intiba bırakmış tanıdığım yada filmlerde gördüğüm Okşan'lar. Aranızda Okşan olan yada Okşan isminde bir tanıdığı olan boş yere alınmasın yani. Her tespitim tutacak diye birşey yok.

Fatih'ler
i iyi tutturmuşsun kardeş, tebrikler diyen yok, Aslı'larda çok güldük diyen yok, Temel'lerin esprisi benimde aklıma gelmişti diyen bile yok! Varsa yoksa Okşan'lara neden orospu dedin! Bu kadar gelinmez ki bir insanın üzerine ama!

Yalarım o olur.

POSTED BY (Süper)Cem
POSTED IN
DISCUSSION 0 Comments