Say No to Fur!

Say No to Fur!
Fur is for animals.

Yasakçıysanız, İnatçıyız!

Efendim, selamlarım yeniden.

İşim gücüm var, fazla yazamayacağım. Keza yasakçı zihniyete darbe üstüne darbe sallayalım deyü, şu siteyi sizinle paylaşıp, en azından youtube.com u hepinize vtunnel falan gibi abidik sitelerle uğraşmadan izletmeyi hedeflemekteyim.

Alın girin şuraya okuyun, öğrenin.

Bu şekilde kullanabiliyoruz.

Siz yasakçıysanız, biz inatçıyız. En büyük teknolojik devrimi çaydanlık olan bir ülke için yeterince zayıfsınız, yeterince yetersizsiniz.

Pire için yorgan yakılmaz. Eğer hakaret içeren videolarsa şikayetiniz, o videonun linklerine erişimi engellersiniz. Kimse Atatürk'e hakaret videosunu izleyip Atatürk'ten nefret etmez bu ülkede! Bırakın bari bu gençlerin Atatürk'ü savunmasına izin verin. Tabii ki biliyorum, savunurken rezil ediyorlar bizi onlarda.. Ancak bu kadar baskıcı ve yasakçı bir devletin, ancak bu kadar akıllı bir genç nesili olur. Utançlarınızı bu şekilde perdeleyemezsiniz, onlar aramızda, onlar çoğunlukta. Çünkü siz de onlardansınız.

POSTED BY (Süper)Cem
POSTED IN
DISCUSSION 3 Comments

3 Responses to : Yasakçıysanız, İnatçıyız!

  1. Yahu hacı bu youtube a zaten ulaşma yollarımız vardı da, Buz Cevheri'nin açıldı haberini okuduktan sonra denemiştim, paşa paşa da açılmıştı, hala da açılıyor şimdi baktım... Sanırım açık ama hala bazı sorunlar var erişimle ilgili, gibi gibi...

    Pire için yorgan yakılmaz demişsin çok doğru söylemişsin destekçinim, ama işte çabuk gaza gelen sazan bir milletin içinde yaşamaya çabalıyoruz. Biz bu kısıtlamaların haksızlığı ile ilgili konuşurken yan tarafta "aslında doğru bi karar bilmem ne videosu vardı orda..." vs vs şeklinde konuşanlar da yok değil. Azınlık olarak hala sesimizin çıkabildiği bu günlere şükrediyorum.

  2. Adsız says:

    çakalcılık diz boyu yahu

  3. ozkan says:

    sus konusma devletten ıyımı bılcen nereye gırebılcegını devlet herseyı senın yerıne dusunur senın yerıne okur gerekırse senın yerıne ızler bunalar nasılmı olur mılletı uyutube :P