Say No to Fur!

Say No to Fur!
Fur is for animals.

Kara Koyun... v4

Efendim selamlar, devam ediyoruz!

Krizde insanlar seks bile yapmıyor!

Küresel finansal kriz nedeniyle tüketicinin kabuğuna çekildiğini belirten Boyner Holding Murahhas Azası Cem Boyner, "İnsanlar alışveriş etmiyor, kahve içmiyor, yemek yeme korkusuyla tuvalete gitmiyor, seks yapmıyor" demiş. Ama son model arabalarından inmiyorlar? Kurban bayramında çatır çatır boğa kesmekten geri kalmıyorlar? Demiş ya Orhan Veli, Aşk Resmi Geçidi şiirinde;Onuncusu akıllı çıktı

Bıraktı gitti beni.
Ama haksız da değildi hani,
Sevişmek zenginlerin harcıymış
İşsizlerin harcıymış.
İki gönül bir olunca
Samanlık seyranmış ama,
İki çıplak da - olsa olsa -
Bir hamama yakışırmış.

Sizin gibi büyük amcalar zengin olsun diye varız biz bu dünyada zaten. Sizin için çalışıyoruz, sizin açtığınız mağazalardan alışveriş yapıp, yine size ödüyoruz. Eh sevişmemize bari göz dikmeyin.. Samanlıklar bizimdir!

İsrail Mallarına Boykot Çağrısı!

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu gazete, televizyon, ajans ve dergilerin Ankara Temsilcileriyle birlikte yemekte buluşmuş ve "İsrail malları boykot edilmelidir!" demiş. Sayın "raporlu" genel başkanımızın sevip terketmeyeceği bu ülke de tek sorun İsrail mallarımıymış? Yani sadece İsrail'den mi yapıyormuşuz biz ithalatı? Dünya üzerinde tek zulüm yapan ülke onlarmıymış? Ve neden ithalat yapıyormuşuz ki? Yiyorsa "tüm dünya mallarına boykot yapalım, sadece biz üretip, biz kullanalım, beğenmediklerimizi ve kullanmadıklarımızı yurtdışına ihraç edelim" desene? Yazmış bugün Bekir Coşkun yazısında, demiş, "neden sadece müslümanlar böyle? Filistinli abi çıkmış elinde silah bağırıyor. Elinde ki silah Rus yapımı, bağırdığı megafon Çin malı, pantolon zırt malı, saat zort malı vs vs.. " Ha bunu sorgulayın bi zahmet, sonra dökersiniz timsah gözyaşlarınızı..

Gökçek Sayaçta Pes Etti!

Sayın başkanımız Gökçek sayaç konusunda pes etmiş ve 2004 yılında sayaçlardan fazla para alındığını kabul etmiş. Sayaç ve bağlantı parası fazla alınan kişilere parasını ödemeye karar vermişler. 2004 yılında yapılıyor, 2009 yılında ödenme kararı alınıyor, 2015 yılında da ödersiniz artık.. Basit bir örneklemeyle 2003 yılında 900 milyon maaş alırdım, o para bana yeterdi, artardı bile. Şimdi o para 15 gün gitmiyor g.tünü sıksan bile. Yani demek istediğim şu ki; ulan o parayı verseniz ne olacak artık? Çocuklara ciklet parası olur o para yakında..

Neyse hacı, sinirliyim sanki bugün. Sayın başkanım Gökçek'e bile kızdım resmen..

POSTED BY (Süper)Cem
POSTED IN
DISCUSSION 3 Comments

3 Responses to : Kara Koyun... v4

  1. Mona Lisa'da iyice piç oldu ha :D

    Melih başkan da o paraları bana yolladı bir kere, kimseye vermem lan!

    Filistin olayıyla ilgili birşey diyeceğim şimdi burda seni de beni de alcaklar içeri, dincilerden dayak da yiyeceğiz abi o derece. He İsrail haklı mı? Hayır katiyetle.

  2. Laf aramızda, Filistinlilere kafam girsin Mimi..

  3. özkan says:

    çocukken sınıfta güçsüz olanlar birbirini yerdi güçlü olanlar hakem olurdu. sahi şimdi kim kavga ediyor hakem kim ?

National Geographic POD