Say No to Fur!

Say No to Fur!
Fur is for animals.

Cin Ali'ye Açık Mektup!

Cafer ve Onun Kanlı Düşleri v.İ.Ö.1A


Cin Ali ile görülecek hesabım var! Ve bu yazdıklarım Cin Ali'ye açık bir mektuptur.

Sevgili Cin Ali! (Sevgili diyorum, değerimi bil, adam yerine konduğunun farkına var!) Sana karşı olan düşüncelerimi, yıllardır içimde tutuyorum ama artık bazı şeyleri açıklığa kavuşturmanın vakti geldi.

Sen, beni tanımaz ve hatta belki muhatap bile almazsın. Sen ünlüsün, artizsin. Paraya, para demiyor ve hatta emzik şekerlerin en hasını sen yiyorsundur belki. Aslında çok çirkin olmana rağmen, okuldaki tüm kızlar sana bayılıyor. Ayşe'de öyle.....

Ve bu durum artık benim canımı sıkmaya başladı. Fatma teyzenin kedisi öldüğünden beri yemin etmiş, içimdeki kanlı düşlerimi bir sandığa kapatmış ve anahtarını okyanusa atmıştım. Tamam, okyanus yok bizim memlekette ama en azından annemlerle karşıya geçerken boğaza attım. Herneyse! Ama Ayşe'den uzak dur!

Konuş onunla, onunla ilgilenmediğini söyle! Okulda zaten dolu kız var sana hasta olan. Onları al.

Biliyorum ki, bunca zamandır tüm ilgiler sana gösterildi falan ama yemezler. Yanlış adamın kızına bulaşıyorsun dostum!

Kitaplarımı ve fişlerimi yaktım! Adını defterime dahi yazmıyorum. "Ali topu tut" derken, Ali yerine üç adet nokta koyuyorum. Bunun için örtmenimden defalarca fırça yedim. Bi kere de kulağımı çekti. Bunların hepsini unutabilirim. Senden isteğim yalnızca Ayşe'den uzak durman. Yoksa seni bulur, o incecik bedenini çubuk krakerlerimi parçaladığım gibi parçalarım. Gözlerini oyar ve misket kolleksiyonuma katarım. Dayının aldığı topacı da götüne sokarım! Ayşe'ye en son yazılan Tosun Osman'a durumun ne kadar ciddi olduğunu sorabilirsin.

Durumun ciddiyetine varman için bu mektubu sana yazıyorum. Akıllı ol, Ayşe'den uzak dur. Aklını alırım.

Cafer...

Not 1: Akıllanmazsan O'nun kanlı düşleri olacak...

Not 2: Beni bulmak istersen, Gazi Mustafa Altıntaş İ.Ö. 1A'ya gel.

Not 3: Öğlenciyim.

Öptüm. Bye. Annem bekliyor.

POSTED BY (Süper)Cem
DISCUSSION 7 Comments

7 Responses to : Cin Ali'ye Açık Mektup!

 1. Adsız says:

  off kuzu ya :d sakdljasd hasta adam

 2. öldüm gece gece,manyaksın üstadsın klş

 3. Yalçın says:

  Benimde söyleyeceklerim var;

  Bu Ali olacak orosbu çocuğu, onun bunun evladı, amını ırzını siktiğimin piçi, götünü siktiğimin dallaması, şerefsizin önde gideni, puştun allahı, götümün kenarı, amcık ağazlı pezevenk, puşt, at siki, keranecinin evladı götveren puşt yüzünden çocukluğum hep imrenerek geçti.

  O hep parasının 4te 3üyle fındık aldı ben izledim, o hep parasının 5/2si ile şeker aldı ben izledim, o hep parasının 4/1iyle gofret aldı ben izledim, o hep ata baktı ben hayvanlı porno izledim, o hep hopu tuttu ben hep siki tuttum, o hep yıllar yılı sevildi nezaman bişey almak istese para verildi şımartıldı benim ise hiç gazoz alacak param olmadı.

  Hayırlarımda bir defa biriktirdiğim paralarla Oya'ya gofret ısmarlamıştım kendime alacak param olmadığı için kendime alamamıştım bile Oya sormuştu sen niçin yemiyorsun bende "gofret bana dokunuyor Oya" diye yalan söylemiştim. Gofret dokunurmu lan hiç adama yalanın kralını söyledim Oya'da hiç ses çıkarmamış gofretini yemeye başlamıştı, gözlerinin içi gülüyordu o an cesaretimi toplayıp elini tutmuştum ki Ali olacak orosbu çocuğu çıkıp geldi ve "bak oya paramın 5/2 ile gofret aldım" dedi. Çantasını gofretle doldurmuş ve adeta benle dalga geçercesine bana dönüp "tadının nası bişey olduğunu biliyormusun, nası bilebilirsin ki senin gofret alacak paran oldumu" dedi. O an yıkılmıştım birdaha Oya'nın yüzüne bakamadım Oya'yı ip atlarken hep uzaktan izledim bunun intikamını almalıydım ama ne yapabilirdim ki Ali olacak puşt milli eğitim bakanlığının verdiği parayı gözlünce harcarken ben sabahları simit alacak parayı bile bulamazdım.

  Ama birgün gelecek ve Oya'nın karşısında rencide ettiğin bu fakir ama gururlu genç bütün bu olanların hesabını sana soracak. Sadece bana yaptıkların için değil 1. sınıfa gitmiş ve senin yüzünden hayata küsen niceleri için karşına çıkıcam ve yaptığın herşeyin hesabını sana sorucam o gün geldiğinde o iğrenç kahkaları atan ben olucam.

 4. efendim beğenileriniz için teşekkürler. yalçın, senin de çocukluğun çok kötü geçmiş lan. o yüzden sanırım bu kırıklığın? sdmfosd aslında sen de bir Cafer'sin.. Aslında hepimiz birer Cafer'iz değil mi? yaa.. ya..

 5. ozkan says:

  ben özel okulda okudum gf

  bizim cok paramız vardı

  ali bizim köpeğimizdi. ordan oraya kullanırdık aliyi

  bunun için tahtaya ali gel bile yazmazdık

  ali yazıp 2332 ye gönderirdik ali gelirdi.

  birde mahallede kör ali vardı. şaşıydı ve yanındakine küfür ederken sen üzerine alınırdın. dedimya çünkü şaşıydı ve yanındakiyle konuşurken sana bakardı.

  rivayate göre çocukken biri topacı .ötüne sokayım derken gözünü çıkarmış.

  rivayet işte herneyse ...

 6. yazıyı okurken ayrı güldüm, yorumları okurken ayrı güldüm. gece gece cin ali yle neşemizi bulduk, pek sağolunuz cem bey, elinize, klavyenize sağlık efenim hah ha xD

 7. onur says:

  harikulade umarım böyle yazılıyordur lakin ilk defa bir faniye kullanmaktayım. Süpersin koptum manyak gibi bişi bu...yazıya koptum sonra ozkan beyefendinin yorumuna da koptum:)
  beyin hücreleri alışılmışın dışında işlemekte olan adamcıklar sizi...