Say No to Fur!

Say No to Fur!
Fur is for animals.

Çiftleştirmek İçin İran Kedisi Aranıyor!

Kedi abazanlığın son raddesindeyken. Az önce çektik. Suratı asık görünebilir, çünkü şu an sevişmek istiyor. Aslında bundan dah çirkin değil yani. Daha güzel bile denebilir. Ama şu an suratsız. Sevişemiyor çünkü.

Efendim selamlar!

İran kedisi olan dişi kedimizi düdükleyecek bir erkek kedi arıyoruz. Mümkünse iran kedisi olsun ama İran'lı olacak diye yobaz falan olmasın. Tamam, bizim kızımız da İran kedisi ama gayette modern bir kedidir. Kıçını çıkarta çıkarta dolanıyor evin içinde. Sanırsınız Brezilya vatandaşı bi sambacı hatun. Öyle çıkartıyor kıçını. Hem domuz gibi yiyor, hem de abazan. Çok fena bir şey bu kedi. Düşman başına. Bunca zaman miyavlayamayan hayvan, şimdi cazır cuzur bağırıyor. Adeta kafa s.kiyor.

Erkek İran kedisi arıyoruz. Çiftleştirmek için. Yoksa bu kedi ancak (Kirli) Yalçın'la tatmin olabilecek. Ki bu insanlık ve İran kedileri açısından pek hayırlı bir duruma vesile olabilecek gibi durmuyor. (Kirli) Yalçın aksini düşünebilir ama. Orasını bilemem.

Efendim, çevresinde sevişmeyi seven erkek bir İran Kedisi olan insan evlatları, insaniyet ve hayvaniyet namına bizim şu abazan kedinin işini görsün.

Hemde daha ilk kez çiftleşecek. Daha bakire! Pati değmemiş, taptaze bir çıtır. Üstelik çok ateşli. Bana göre çirkin ama ablam ve sevdiceğime göre çok tatlıymış. Ben bu fikre katılmamakta ısrarcıyım. Ama yine de bir kedinin abazalığını görmeye tahammül edemiyorum. Gayet sinir bozucu bir durum gerçekten. Kafa s.kiyor. Kıçı devamlı havada. İnsan rahatsız oluyor. Hayır, gece kapım açık yatıyorum, şaka maka kendimi kirletilmiş bulmayayım sonra?!

Bir de, laf aramızda, gerçekten tiksindim ben bu kediden. Tamam, biz insan evlatları olarak, biz de abazanlık dönemleri çekiyoruz. Aylarca, hatta yıllarca tek bir ön sevişme dahi olmadan geçebiliyor ömür bazı metabolizmalarda. Ama biz insan evlatları olarak, bunların 5-6 katı yaşayıp, 5-6 katı uzun abazanlık dönemlerine katlanabiliyorken, daha bu yeni 1 yaşına basmış, dünkü bok katlanamıyor. Yerden yere vuruyor kendisini çiftleşecek erkek kedi istiyorum diye. Ne pislik bir hayvansın.

Kedi şekilden şekile girerken...

Kedi pozisyon almış...

Kedinin tüyleri kesilmiş, çiroz gibi kalmış. Küçüklük hali ama bu, şimdi var tüyleri.

İnsaniyet ve hayvaniyet namına dedim ulan!

POSTED BY (Süper)Cem
POSTED IN
DISCUSSION 20 Comments

20 Responses to : Çiftleştirmek İçin İran Kedisi Aranıyor!

 1. cem bey sizin söylemenize gerek kalmamış, kedi fotoğraflarda apaçık izah etmiş durumu. kedim olsa burdan gönderirdim ama tüy kıl falan hasta ediyor bizi malum. veterinere falan ilandır öteberidir asın dicem, hani hayvanat sahipleri vardır belki ilgilenen ama ne diceksin? bişey demeye de gerek yok aslında o fotoları A4 kağıda bastırın koyun efenim, anlarlar bence

 2. he bir de mart geliyor yahu dimi? yazık kediye...

 3. Dreamtime says:

  erkek napsın bunu şey edip.tipsiz kıl yumağı hih!

 4. Yalçın says:

  nisanı benden alamazsınız biz birbirimizi seviyoruz ben onsuz yaşayamam çıldırır kahrederim hayatımı mahvederim bu şehirde durmaz giderim elin olduğun gece aushauhsauhsauhsaus

 5. Dreamtime says:

  yalçın eşeğine dön!

 6. yalçın heveslendirdin hem bizi hem kediyi. şimdi eve erkek kedi getirdik, senin yüzünden onun yüzüne bile bakmıyor. odama gelip seni arıyor, bulamayınca gözü yaşlı geri dönüyor gerisin geriye.. yazık ettin, duygularıyla oynadın şu kedinin!

 7. o kadar da çirkin değil be :p

 8. Adsız says:

  selam...kedinize hala partner arıyor musunuz...bizde 1,5 yaşında erkek iran kedisi var ve bir dişi arıyoruz...o da ilk kez çiftleşecek....nerde oturduğunuz da önemli tabii ve yavruların ne olacağı...biz ortaköyde oturuyoruz..kedimizin adı rasta...sizinkinin gri-beyaz olanı..mail adresimiz:aycayaykin@gmail.com

 9. Adsız says:

  bnde de var iran kedisi masvi-krem rnginde ve 1 yaşında rapper-boy-handsome@hotmail.com

 10. Adsız says:

  ulan işiniz gücünüz yok kedimi düdükleyin diye yazmışsın sen istiyosun galiba senimi düdüklesek ne

 11. evet adını yazamayacak kadar basiretsiz olan arkadaşım. lütfen düdükle beni. senin gibi has delikanlılara ihtiyacım var.

 12. Adsız says:

  Ay koptum okurken...

 13. Adsız says:

  cok iğrençsiniz kedileri aranızdaki geyiğe alet ettiğiniz için!!

 14. sen de adsızsın, ben sana bir şey diyor muyum?!

 15. Adsız says:

  bende bunun tam aynısının erkeği vardı. gözleri tüyleri aynıydı. sözüm geçmediği için kısırlaştırıldı ve sonra gene sözüm geçmediği öldürüldü. keşke hayatta olsaydı kedinize harika bir eş olurdu ve harika yavrular alırdık...hayvanınızla o kadar dalga geçmişsiniz ama bence kıymetini bilin...

 16. Adsız says:

  2 yaşında iran kedim var . Beyaz tenli mavi gözlü :P . Eğer ilanınız hala geçerliyse iletişime geçebiliriz?

 17. maalesef artık geçerli değil. kendisini kocaya verdik ve mini mini yavrularımız oldu. doğum çok sıkıntılı geçtiği için kısırlaştırmak zorunda kalındı.. şu an bir rahibe kafasında yaşıyor dünyayı..

 18. Yalçın says:

  olm yeni yorumları görüyorum o ileri hayvan sevgisini yaşamak için ne kullanmış o adsız arkadaş neyin kafasıdır lan o dslfsdfnsdfmöçn

 19. Adsız says:

  Benim erkek İran kedim var 1.5 yasında ona es arıyoruz eğer dişi İran kediniz varsa bana Facebook tan ulaşabilirsiniz Facebook adım Alpay çeçener

 20. Alpay kardeşim, yukarıda yorumlarda yazdığım gibi, kedi kısırlaştı artık, seks hayatı bitti, artık üreyemiyor ve üremesi de gerçekten mümkün değil. Bol şans, sevgiler.