Say No to Fur!

Say No to Fur!
Fur is for animals.

Kaos,Müzik,İnsan

....her biri ilginç hastalıklar taşıyorlar, zekiler, her birinin hayatlarının (hala yaşıyorken dasf) büyük bir kısmı; ayrı etki ve tepkimelere rağmen aynı boyutu düşlemekle geçti: müzik. Her biri kendi payına düşen yüzleşmeyi ve onun gerginliğini yaşıyor. Herkes kendi beynini kurtarmaya çalışıyor.

Karakterler :
-------------
Piyano: gözleri görmüyor, bazı feodal bağlardan kopması gerek, geniş ve güzel bir müzik düşüncesine sahip. Ailesi yok, korkunç deneyimler yaşamış, kadınlar hakkında kendi gerçekleri var, önemli ve gerçek bir müzisyen, tuşlarla temas halindeyken etrafında kozmik bir güç yaratıyor.

Klasik Gitar: kısa zaman birimleri içerisinde değişken ve ağır psikolojiler bünyesi, düşünce savaşçısı, dışarıdaki hayatla ilgili büyük sorunları var, içeriden çıkamıyor sabit bir gerçeği var: İnsan dünyadaki en göt canlıdır. Arkadaşlarının müzik ve düşünce açılımlarını geliştirmelerinde önemli bir etkiye, orijinal bakış açısı ve espri yeteneğine sahip

Keyboard: en sevdiği kuzeninin cenazesinde; aslında ölen kişinin yaşayan herkesi ve her şeyi, evreni öldürdüğünü, herkes ağlayıp sızlarken ölenin çok rahat olduğu fikrini güçlü doğrularla anlattı, olgular ve olaylarla ilgili güçlü düşüncelere sahip, elektro gitarla beraberken her şeye gülebiliyorlar, kendi müzikal ruhu var, komik, gerçek, arkadaşları için önemli bir karakter.

Elektro Gitar: kendi ırksal köklerinden ve içinde bulunduğu toplumun kutsal anlamlarından, genel ahlak ve kural saçmalıklarından nefret ediyor, toplumdaki sapıklığın ve barbarlığın, ahlaksızlığın, onların ahlak ve kurallarının yarattığını düşünüyor. Sinemaya yalnız gitmeyi, psikoloji, felsefe, evren ve var oluşla ilgili sohbetleri seviyor. Sürekli müzik dinliyor, zihinlerdeki seksin engellenemeyeceğini, karı koca ve sevgililerin zihinlerinde başka bi rsürü kişiyle seks yaptıklarını düşünüyor.

Bağlama : alakasız, bu ortama girmekle çok büyük bir hata yaptı, yüzleşmelere hazır değil, iyi insan olmak istiyor ama buna da hazır değil.. Yürüyen çelişki ve 4 avcının arasında.. En baştaki tanımın içerisinde yer almıyor, kendi beynini kurtarabilecek mi herkes merak ediyor.. Yüksek sesle konuşuyor, hep anılarını anlatıyor..

.....saat sabahın 4 ü.. Kapıyı klasik gitar açtı muhtemelen çünkü her zaman evdedir.. Elektro gitar kendi kendine söylendi.. Diğerleri gelmediler hm? Programdalar herhalde?

Bilgisayar açıldı ve müzik..klasik gitar kapıyı açar açmaz yatağına geri dönmüş ve uyumaya devam etmişti.. Elektro gitar bu gece cinayet işlemek istediğini düşündü..

Kendi aralarında mastürbasyona bu adı taktılar.. Kapı bir kez daha çaldı, elektro gitar cinayet silahını sakladı..(dsaf)piyano gözleri görmediği için bir arkadaşı yardımıyla geldi.. Klasik gitar da uyandı.. Keyboard'u uyandırmak istediler ama olmadı..

Elektro gitar : Bir şeyler hallettiniz mi?

Bağlama : Para yok ki halledemedim.

Piano : Bende var:d

Klasik gitar: Oo bu çok güzel bir şey hemen içelim

Elektro gitar: hmm bunu da halledip içelim..

Klasik gitar: Bütün hayvanlar aslında insanın kendisi, köpek, köpek olduğunu bilmiyor ki? İnsan

kendisinde olan şeyleri onlara yüklüyor.. Çakal var çünkü kurnaz insan var

elektro gitar: evet! insan kendi yaptıklarını onlarla resmediyor, belki böyle bastırıyorlar..

..sessizlik...

elektro gitar: saçların çok güzel olacak, kendine has karizması var eheh..

klasik gitar: her kıvrımında hayatım var çünkü, düşüncelerim var

elektro gitar: eheh.. evet.. moruk bazı kızlar var acayip güzeller ama yüzleri hiç bir hayat izi taşımıyor eminim görmüşsünüzdür.. Barby bebek gibiler, her biri Polyanna mk.

piyano: bütün dünya düzüşüyor lan heh..

bağlama: eheh

elektro gitar: ehua aslında sorun o değil, tek amaçları yaşamlarını sürdürmek ve düzüşmekken bu değilmiş gibi davranmaları.. bu yüzden dinleri, kuralları vs var

piano: iyi o zaman mk kimse çalışmadan sadece yaşasın ve düzüşsün mü?

electro gitar : hayır onu söylemek istemedim.. ama dünyaya çalışmak için geldiğini düşünen insanlar hakkında iyi düşünmüyorum..

klasik gitar : ya şu müzik nasıl bir şey, ne güzel cümleler bunlar (güzel bir jazz müzik kulaklarda)
..sessizlik..

Biraz düşünmem gerek diye çok kısık bir sesle, kendi kendine konuşuyor gibi söylenerek yatağına gitti klasik gitar.. Ardından piyano ve elektro gitar yataklarına uzandılar.. Bağlama bir kaç saat daha ortalıkta dolaştı.. Sigara içti.. Balkona çıktı.. Korkuları yatırmıyor.. Piyano'nun diş ağrısı düşünmesini engelliyor.. Elektro gitar kulaklığını taktı.. Jın jın jın metal müzik... Güzel bir uyku..

devam edecek....

POSTED BY Charmerian
DISCUSSION 0 Comments