Say No to Fur!

Say No to Fur!
Fur is for animals.

Hatırlatma! Yuva Belgeseli..

'Yuva' belgeseli 90 ülkeyle aynı günde NTV'de
Çekimleri 3 yıl süren belgeselde gökyüzünde devri-i alemle dünyanın nasıl değiştiğine tanık olacaksınız. Belgesel 5 Haziran'da NTV Yeşil Ekran'da...

Belgesel sevenlere duyurulur...
Haber kaynağı http://www.ntvmsnbc.com/id/24970290/

POSTED BY Chopartypical
POSTED IN , ,
DISCUSSION 6 Comments

6 Responses to : Hatırlatma! Yuva Belgeseli..

 1. Günlerdir bu belgeseli bekliyordum. Çok sikko bir şekilde Roland Garros tenis turnuvası aynı zamanda Lifelessness Family sülale yemeğine denk gelmesinden ötürü yarım yamalak izleyebildim. Etrafımdaki konuşmaları bastıracak kadar sesi açtım durdum, sonunda acayip bir kakafoni oluştu odada ve dışarıdan gelen birisi "ne bu gürültü?" deyince farkına vardık.

  Özetle, anlayabildiğim kadarıyla tarım ve sanayinin gelişmesinin dünyanın sonunu ne derece yakınlaştırdığını ve bizlerin dünyanın içine ne güzel sıçtığını gösteren harika bir çalışma olmuş. Çok eşsiz görüntüler vardı gerçekten. "ulen neler var dünyada be.." tepkisi verdim çoğu görüntüye. Güzeldi, olur da tekrarını yakalarsanız mutlaka izleyin, izletin.

 2. Gürültü konusunda Aynı akibeti bende yaşadım ve çözümü odama kaçmakta buldum. Lakin odamdaki tv kartıyla görüntüler konusunda pek haz aldığım söylenemez ki belgeselin süper çekim tekniği ve 3d hissi veren görselliği varken. yinede izleyen herkesin odaklandığı konu dünya nufusunun %20 sinin dünya kaynaklarının %80 nini tükettiği gerçeği. buna çok takıldım. Birde dünyadaki fakirlirlerin yarısının zengin ülkelerde olduğu gerçegine. bu nasıl bir dünya? "Giderek hızlanıyoruz" ama nereye doğru?

 3. bir kaç tekrar daha yaparlar zaten, ayrıca Yann Arthus-Berntrand iyi çalışmış dersine beğendim, yakında ölürüz gibi sanırım, Tanzanya'ya gidip Kilimanjaro'ya sarmak ve ağlamak istiyorum blogger!

 4. yakında insanların ideali alaska sahiline verendalı bir ev yapmak olacak.

 5. Çalıştığım için izleyemedim. Umarım tekrarını verirler...

 6. ben izledim beğenmedim..görüntüler güzelde..sunan kişinin cümleleri arabesk geldi yakarış feryat figan fln..-bende homosaphiens im sende..duy bu sözleri fln!.. gibi.

  eheh..dünyanın bu hale gelmesinin sebebi bellidir.devletlerin var olması dinlerin var olması zaten bireyin kendisini bitirdiği için doğayı da tüketmemesi imkansızdır..yaşamın içerisinde ki beyinleri öldürüyorsan yaşam alanıda ölür.yaşamın dışında beyin mi varki? dasf herneyse.

  bakın almanya 5 bin kişilik işte kendi enerji sini üreten evler fln yaptı,hadi sıra bizim ülkemizde fln..geçin bu götten cümleleri.sorunun adını adam gibi koyuyorsanız koyun. sizin devletleriniz var olduğu için yaşam bu noktaya geldi.e sormak istiyorum birde başka nasıl bi noktaya gelecekti dürrükler?sokturmayın liberal cümlelerinize diyesim geldi.