Say No to Fur!

Say No to Fur!
Fur is for animals.

Bence, Sence, Bizce, Sizce, Onlarca, Yüzlerce, Binlerce Lan Adeta! sdmsdaf

* Bence; başlık harbiden kopuk oldu lan. Oturdum şu başlığı yazdım ve eşşek gibi kişnedim. Bence, taşşak ve eşşek tek ş ile yazılmasına rağmen, iki ş ile birlikte söylenince daha bir taşşaklı duruyor. Sizce de öyle değil mi a benim canımdan değerli okuyucularım!

* Bence; geçici dövme acaip tırt bir şey lan! Geçici dövme yapmak yasaklanmalı bile. Adeta! (:s) Komik yani ne bileyim. Geçiyor? Pis pis izi kalıyor geçmeye çalışırken falan? Bugün gördüm bir hatunda. Şimdi gözlerini kapat ve hayal et. Ama gözlerini tam kapatma, yoksa burayı okuyamazsın, çaktırmadan aralık bırak, ben bakmıyorum, görmemezlikten geleceğim. Tam kaparsan göremezsin. Abla, sağ elini kullanarak telefonu kulağına götürüyor. İşte o el kulak mesafesinde Maykıl Jordın'ın smaç basmaya giderken havada asılı kaldığı gibi kalıyor bir süre. İşte bileğinin o sırada görünen yerine "geçici" bir Orhan dövmesi yaptırmış. Orhan muhtemelen bunun sevgilisi. Ben Orhan'ın yerinde olsaydım iki tokat çakardım ablaya. "Beni geçici bir heves olarak mı görüyorsun hulen!" şeklinde bir Kadir İnanır bağırışı ve tokadı tam yerinde olurdu. (Bu arada Kadir İnanır'ın "beni seviyor musun?" diye sorup, karşısındaki ablanın inatla "hayır!" demesi ve Kadir İnanır'ın inatla sorması sonucunda karşısındaki ablanın "evet böühüü" şeklindeki U dönüşü ve Kadir İnanır'ın "yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar" edasıyla ablaya iki tokat asılması yüzyılın en müthiş sahnesidir. Sevelim sevilelim.) Geçici bir heves mi yoksa Orhan abim? Orhan abiye yanlış, bize yanlış! (Kadir İnanır falan deyince iyice moda girdim lan) Orhan abim orada kızsa, bağırsa yeridir. Geçici bir heves mi bizimkisi yerine Yeter ki sevgilim gerçekçi ol replikleri duymak isteriz biz.

* Bence'den Müthiş Bir Hizmet; Kamera Arkası!

Acemi Pornostarın Replik Hataları...

- Seninle çok iyi sevişebileceğimizi düşünüyorum...
* KEESSS!!!
- Hocam nooldu ya?
* Oğlum senaryoyu okudun mu sen!?
- Okudum hocam. Hemşire kılığına girmiş hatunla koridorda çarpış, o senin üzerine düşsün. Eşyalarını toplarken tanışma cümleleri kur, sonra oracıkta seviş?
* "Seninle çok iyi sevişebileceğimizi düşünüyorum" diye tanışma şekli mi olur evladım!
- Sonuçta sevişcez ama dimi?
* 0**köa93ö..932*4

* Bence; arada bir gidip geliyor benim kafa. Yani o hep oluyor ama demek istediğim düşünce bazlı gidip geliyor. Bazen bir sapıkmışçasına tribe giriyorum "bu kirli dünyaya bir çocuk getirmek istemiyorum" falan diye. Sanki ben doğurucam anasını satayım. Baksana dünyaya. Bok götürüyor. İnsanlar şerefsiz. Doğunca acıdan başka bir şey göremeyecek. Ama sonra diyorum ki; lan oğlum sapık mısın? Sana ne? Bir canlının yaşama ihtimalini neden elinden alıyorsun, sapık cani! Bir sürü acılar çekecek muhtemelen, erkek olursa okulda kızlara pandik atacak, şerefsiz olacak; kız olursa pandik yiyecek, orspu olacak (at gözlüklü kitle gözüyle bakmaca)... Bir canlının elinden sevişme güzelliğini almamak gerek. Büyüyecek, öpüşecek, evlenecek, iş bulacak, torun sevecek falan? Belki o da bizim gibi triplere dalacak -ki o zamanlarda dünya daha boktan olacak muhtemelen- "bu kirli ve boktan dünyaya bir çocuk getirmek istemiyorum" diyecek, sonra o da sıyıracak balatayı, benim gibi sapıtacak, bir sürü çocuk isteyecek, dışarı boşalmaya son! kampanyası başlatacak falan? Delidir, normaldir. Babasına çekmiş bizim evlat. O değilde, anasını babasını tanıyıp götü kalksın diye bir velet lazım lan. Ne karizma yapar he! "Süper Cem'in oğluyum/kızıyım lan ben! Bi de Darkohl var ama o ne demek bilmiyorum." Üff karizmaya bak.

* Bence; dünyanın en güzel insanları sıralamasına en üstlerden girebilecek olan insanlar, yollarda müzik dinlerken kopan insanlardır. Bayılıyorum o insanlara. Bende onlardanım. Gerçekten! Müziği dinlerken böyle şekilden şekile girerim, çalarmışçasına gaza gelirim, söylemeye çalışırım, yüz ifadelerim değişir, falan? İşte böyle insanları görünce seviniyorum. Bu insanlar (ben yapıyorum diye değil lan, valla bak) çok güzel ve egolarını yenmiş insanlardır. Bazıları ise onlara bakar, "allaaan maymununa bak lan" derler. Ama onlar hayattan ve dinleyebildikleri müzikten bile zevk alamayan, almak isteyen, belki alan ama hiç bir şekilde bunu tadını çıkartarak yaşayamayan, egosu şişmiş ve içine patlamış insanlardır. Bence müzik dinlerken kopmalı insanlar, eğlenmeli, yaşamalı o müziği. Tadından yenmez oluyorsa müzik; işte o zaman oluyor. Hadi bakayım air gitarcılar, göreyim sizi!

* Bence; yüz kişiye sorsak, "naber?" diye. Yüzü birden "iyilik?" demez. Bence demez.

POSTED BY (Süper)Cem
DISCUSSION 5 Comments

5 Responses to : Bence, Sence, Bizce, Sizce, Onlarca, Yüzlerce, Binlerce Lan Adeta! sdmsdaf

 1. Darkohl says:

  karizma yapacak diye çocuk yapılır mı lan sapkın :D

 2. yolda,havada,karada her yerde nonstop music abey.gercekten ozellikle yolda dinlemeye bende bayiliyorum ellerim fln hareketlenir kafa sallanir aa bi bakmissin dans fln ediyorum (muzikle)gecenlerde msn den bi arkadasima : -su an dunyanin en mutlu ve enerjik insaniyim.

  -neden?

  -cunku metal dinliyorum?

 3. dsadfsa resim cok iyi lan!

 4. bence müzik dinleme konusunda Türkiye dünya sıralamasında 1 numara.
  soruyorum sizce kaç kişinin telefonu mp3 calmıyor?
  lan anam bile telefon alırken müzik çalanını ıstedı.
  otobüslerde herkesin kulağında kulaklık acayip bir kitle var anlayacağın.
  ama bakıyorsun kopma olmuyor.
  nede air gitar durumları.
  yüzlerde bir küçük emrah bakışı.
  sabah işe gidiyor olmanın feryadıyla puslu donuk bir suratla.
  kulaklıkta iste çalan muzik.
  diyor ki "mutluluk kapımı çalmadı gitti dalımda bir yaprak görmedim usta"

 5. Darkohl says:

  Çünkü Türk insanlarında dışarıdan gelecek tepkilere karşı bir eziklik var.

  İnsanlar ne der ne düşünür? Enteresan bakışlar gelebilir mi? Arkamdan konuşulur mu?

  Tabii ki sonuç itibariyle etrafımıza baktığımızda bu tepkilerin hepsiyle karşılaşıyoruz. Arkamızdan da konuşuyorlar garip garipte bakıyorlar. Çünkü hiçbir zaman bizim gibi olamadılar ve olamayacaklar da, o yüzden anlamaları her daim kıt olacak bu görünüşe karşı. Yaşadıkları çevre içerisinde kimse öyle olmamış ki. Kimse bu ruhu yaşayamamış, aynı ev içerisinde yaşadığı insanlar bu konular hakkında hiç konuşmamışlar.

  Bu yüzden toplum hep önyargılı ve ezik büyüyor hakkında bilgi sahibi olamadıkları şeylere.

National Geographic POD