Say No to Fur!

Say No to Fur!
Fur is for animals.

Kısa Kısa...

04 Ağustos 2009

7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren rahatsızlandı...

7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren, Bodrum Yalıkavak'daki yazlığında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmış, ilk müdahalesi Unıversial Bodrum Hastanesi'nde yapılmıştı. Bu sabaha karşı ambulans uçakla Ankara'ya getirilerek GATA da gözlem altına alınan Evren'in, tedavisinin sürdüğü belirtildi.


Evren'in Kanaması Durduruldu
Alınan bilgiye göre, dün gece Bodrum'dan Ankara'ya getirilen Evren, GATA'da yoğun bakıma alındı. Yapılan müdahaleler sonucu Evren'in alt sindirim sistemindeki kanama durduruldu ve kan değerleri normale dönmeye başladı.

06 Mayıs 1972

Yusuf Aslan;

Ben ülkemin bağımsızlığı ve halkımın mutluluğu için şerefimle bir defa ölüyorum. Sizler, bizi asanlar, şerefsizliğinizle her gün öleceksiniz.

POSTED BY Chopartypical
DISCUSSION 2 Comments

2 Responses to : Kısa Kısa...

  1. ecelinle ölme lan itoğlu it.

  2. Kenan Evren ve onun darbesi ne kanlı olmuş...

    Sağcı ve gericiler darbe yapılana kadar katliamlar, cinayetler, tecavüzler yapmışlar, hiç birisi "cinayet" suçu dışında işlem görmemiş -ve zaten bir çoğu araştırılmadı ve yakalanmaya çalışılmadı-... (Maraş katliamını okudum geçen gün, tüylerim diken diken hala...)

    Ancak tek dertleri daha iyi bir düzende yaşamayı istemek olan ve tek yaptıkları sokaklara slogan yazmak, caddelerde slogan atmak, iş yerlerinde hakkını aramak için grev yapmak, greve destek vermek, kendilerini savunmak adına silah sıkmak olan solcu kesim, bu adam ve bu zihniyet yüzünden tarihten bir spatula ile kazınmıştır. Yok edilmiştir. Tecavüze uğramıştır.

    Aydın bir nesil bu insan yüzünden yok olmuştur ve işte şimdi memleketin şu halinin asıl nedenlerinden biri bu adamdır.

    Senin yüzünden acı çeken binlerce insanın çektiği acıyı yaşarsın umarım son nefesini verene kadar.

National Geographic POD