Say No to Fur!

Say No to Fur!
Fur is for animals.

Bilgilendirme...


Uzun zamandır terslikler vardı...

Bunların büyük bölümü Türkiye Cumhuriyetinin yasakçı demokrasisinin etkisini Google gibi firmaların üzerine de yoğunlaştırmasından kaynaklanmakta. Biz de bir google hizmeti kullanıp, alan adımızı da google üzerinden aldığımız için ve alan adını kullanabilmek için blogger yönlendirmemizi google'ın IP'lerine yaptığımız için ve Türkiye Cumhuriyetinin yasakçı demokrasisinin, insanlar internetten maç izlemesin diye hiç araştırmadan, soruşturmadan, yayıncı kuruluşun mahkemeye sunduğu IP'yi direkt engellemesi ve bu IP'nin google'ın yönlendirme IP'si olması nedeniyle biz internet kullanıcıları direkt olarak mağdur olmuş durumdayız.

Google bu problemleri çözmeye çalışıyor bildiğim kadarıyla ve bu problem nedeniyle zarar görenler adına bir iptal davası açılmış durumda.

Türkiye Cumhuriyetinin yasakçı demokrasisini ve ayrıca memur zihniyetiyle araştırıp, soruşturmadan yasaklamaya onay veren memur zihniyetini kınıyorum.

Bu nedenlerle hastaliklidunya.com'a erişimde sizler gibi biz de sıkıntılar yaşamaktayız. Şu an düzelmiş durumda ama yakın zamanda tekrar gidebilir eheh.. Gittiğini fark ettiğimizde tekrar eski adresimiz olan deathsidestory.blogspot.com 'a yönlendireceğiz. Düzelince hastaliklidunya.com olacak, giderse blogspot. Kısırdöngü style...

Bilginize.

POSTED BY (Süper)Cem
DISCUSSION 1 Comment

One Response to : Bilgilendirme...

  1. mgntwmn says:

    teknik mevzulara kafam basmadığı için durumu anlayamadım ama bi puştluk olduğunu anladım.

    geçmiş olsun.
    özledik