Say No to Fur!

Say No to Fur!
Fur is for animals.

Misyonerlik Garip Bi' Şey Lan Bence...

Misyonerleri anlamıyorum lan. Bence çok komik bir şey misyoner olmak. Saçmalık gibi. Düşünsene; herifin işi gücü yok, çıkmış evinden, gül gibi karısının koynundan, ülke ülke dolaşıp milletin dinini değiştirmeye çalışıyor sdmfa. Hasta mısın amk?! sdfsmıs

Allah prim puan falan mı yolluyor, kazandığın bonuslarla günah falan işleyebiliyor musun acaba? Nedir yani? dsoas. Adam bu azmi kredi kartı, bireysel emeklilik paketlerinden satmak için falan kullansa şimdi yatla geziyor olurdu bariz. Ölümden korkmak çok fena azizim. Öldüğün yeri cennet yapmak için hayatını cehenneme çeviriyorsun (twitter severlere hediye olabilir sdıf) Yani dediğim gibi azıcık kassa, cennet yaşadığı yer olurdu! Neyse.

Bi de daha komiği, bu adamı çalıştıranlar var dsıofs. Delirmişler amk. Oturmuşlar, "tüm dünyayı Hristiyan yapsak ne şugar olur lan?!" diye bir idea yakalamışlar ve deli manyakları gibi adam tutup dünyaya dünyaya yollamışlar herkesi hristo yapsın diye. Ne sikim işler. msdıuoa

Daha beteri de, bu acaip acaip adamlara inanıp dinini falan değiştirenler var msdıofs. Manyak mısınız lan sdmfıosd Adam geliyor ailesiyle, süper bir aile örneği gösteriyor, çevresine yardım ediyor, örnek insan modunda, hiç sinirlenmiyor, hep gülüyor, her daim yardımcı olma potansiyeli taşıyor ve hoppidik sen bu adamın bu tavrına bakıp "VAAY GERÇEKTENDE GOD LOVES YOU'YMUŞ!" diyor ve yıllar yılı 5 vakit takıldığın, tek harfini öğrenmek için sakallı hocalardan dayak yediğin, mağara kapısına ağ yaptı diye örümceğe bile saygı duydurtan, bir ay boyunca aç kalmayı göze aldığın ya da "ulu manitu!" diye ateşler başında dans ettiğin, uğruna bakire kanları akıttığın, merdivenlerden kafa yuvarladığın dini satıveriyorsun sdmfoısd Bu işte gerçekten bir yanlış var dude!

Hayır, bi de olayın şu yönü var; tüm dünya Hristo, Müslim, Civişş olsa ne olur? sdmyuf O zaman nasıl savaş çıkacak, nasıl doyacak dünyanın karnı, nasıl büyüyecek emperyalizm ve kapitalizm?! Manyak mısınız olm?! Dünyanın kaderiyle oynamayın!

Misyonerlik garip bir şey azizim. İyi para olmasa çekilecek iş değildir bence. Ben şahsen kasılırdım devamlı iyilik meleği mode: ON durumlarından. Yeri geldiğinde adamın amına koymak isterim afedersin. İki adamı daha yoldan çıkaracağım diye bu işkence çekilir mi lan?! sdmıof Bu misyonerleri anlayamıyorum.

Sonra bir de misyoner diye adamları öldürenler var mdsıofs. Jiyzıs kırayst! Dünya nereye gidiyor!

Ama suç sadece bu misyoner abilerde değil elbette. Kuran'da adı geçen 25 peygamberden ziyade 124.000 tane peygamber olduğu iddia edilmekte! Eh, bi yerde insan soruyor 124.000 peygamber (hadi tamam 25 olsun sdmfıos), 4 kitap, bilmem kaç tane din; yukarıda karar verilemeyen neydi ki? dsmıofsd.

Haa, bir de "misyoner" pozisyonu var ki; bak onun gönlümüzde her daim yeri vardır, ona laf yok sdmfoısmfsad

POSTED BY (Süper)Cem
DISCUSSION 1 Comment

One Response to : Misyonerlik Garip Bi' Şey Lan Bence...

  1. her gün bir yeni pozisyon diye sayfa olsa ya :D