Say No to Fur!

Say No to Fur!
Fur is for animals.

Aykut Kocaman Golden Sonra Sevincinden Yerde Takla Attı

Güiza ile başladık, Alex'in problemleri olduğunu söyledik, Colin Kazım dedik, yeni teknik direktörler aradık ve her şey bitti, şimdi de Aykut KOCAMAN'ın gollerden sonra neden sevinmediği polemik oldu. Aslında bu polemik, geçen sene sportif direktörlük zamanında takımın başında Daum varken de vardı. Sözüm ona, Daum'un teknik direktörü olduğu takım gol atınca, tribündeki Aykut KOCAMAN, takım gol yemiş gibi üzülüyormuş, yüzünden düşen bin parça oluyormuş. Nitekim bir yıl sonra kendi takımı gol atınca da Aykut KOCAMAN'ın yüzündeki ifade değişmedi ve ne yazarı olduğu belirsiz Hıncal ULUÇ'un güzellik yarışmalarındaki jüri üyeliğinin nedeni belli oldu.

Neyse. antu.com yazarlarından, gerçekten iyi bir Fenerbahçe'li olduğunu gördüğüm, her yazısından ayrı haz aldığım Bozkurt abi bu konuya değinmiş, kendi tarzıyla, "görmek isteyenin" gözüne gözüne sokulabilecek bir yazı yazmış. Okuyun bakalım, burada Aykut KOCAMAN'ı mı göreceksiniz, yoksa "diğerlerini" mi?

Aykut Kocaman Golden Sonra Sevincinden Yerde Takla Attı

Aykut Kocaman golden sonra sevincinden yerde takla attı. Aykut Kocaman, oyuncusunu kasti olarak sakatlayan Ayhan Yalçın’ı barbarlık ile suçlayarak medyaya şikayet etti ve hedef gösterdi .Ancak pozisyonun içinde olan oyuncunun Ayhan Yalçın olmadığı anlaşıldı.

Aykut Kocaman,sinir harbi şeklinde geçen maçın son dakikaları içinde eliyle 6 işareti yapıp tekme atması ve ardından rakibin 6 numaralı oyuncusuna kendi takımının sert fauller yapması üzerine “ben o anlamda bir hareket yapmadım” dedi.

Aykut Kocaman, kendisinin fotoğrafını çeken basın mensuplarına kızınca elini eşofmanının içine sokup “tombala” hareketi çekti.

Aykut Kocaman derbi öncesi “Galatasaray’ın şansı nedir?” sorusu üzerine “köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı” demesinin abartılmaması gerektiğini bunun çok kullanılan bir deyim olduğunu söyledi.

Aykut Kocaman maçtan sonra yanına gelen muhabiri “sen bana soru soramazsın” diyerek kovdu.

Aykut Kocaman maçta “korkma Bünyamin korkma cesur ol,gerekirse ben seni korurum” demesinin yanlış anlaşılmaması gerektiğini söyledi.

Aykut Kocaman, sahaya yakası açık bir gömlek ve madalyonla çıkmasının nedeni soran muhabiri müdürüne ve gazete patronuna şikayet etti.

Aykut Kocaman kendisini oyundan atan hakeme “gücün yetiyorsa gel de sen çıkar” dedi.Sahadan kendisini çıkarmakta olan 4.hakeme “dokunma bana lan,dokunma ” diye uyardı.

Aykut Kocaman,takımdan ayrılması gündemde olan Güiza’nın evine taşınmak için izin istedi.

Aykut Kocaman’ın sahaya 7.yabancıyı sürmesini 4.hakem engelledi.Aykut Hoca gelen sorulara “ben bu detaylarla ilgilenmem” dedi.

Aykut Kocaman Avni Aker’de kaybettiği maç sonrası “bu statta büyü var” dedi.

Aykut Kocaman ,Frank Rijkaard’ın milli takım konularına girmesini çok hatalı bulduğunu söyleyip “Benim ülkemde ,hele bir Surinamlı beni bizi eleştiremez” dedi.

Aykut Kocaman oyuncularından ikisinde çıkan cathine maddesinin bitki çaylarından geçmiş olabileceğini söyledi.

Aykut Kocaman ,Karabükspor teknik direktörü ile yaşadığı tartışma sonrasında `Maçtan sonra salim kafayla düşündüğüm zaman şartlar ne olursa olsun antrenörlük kariyeri çok küçük olan veya belli olan bir antrenörün tahriklerine kapılmamalıydım,özür dilerim” dedi

“Aykut Kocaman’ın maç içinde hakeme sürekli küfür etmesi acaba stresten mi ? bizim tanıdığımız Aykut Hoca böyle şeyler yapmaz.Ender var mı o görüntü ? Yok mu ?”

Listeyi burada keseyim,eklenebilecek çok madde var elbette.

Türk futbolunun açlığı başarıdan çok adamlara !

“Fenerbahçe Konya’ya,İstanbulspor’a benzemez çok hata kabul etmez” sözü gerçektir ,doğrudur.

“Alex sorun değil fırsattır.Ayrıldığı gün Suada’da,Telekom Arena’da ,Akaretler’de,Şile yolunda sazlı sözlü bayram yapılacaktır” sözü de doğrudur.

Aykut Kocaman’ın sportif eksikliklerini saymak, tartışmak mümkün.
Hatalarının listesini de çıkarabiliriz.

Aykut Kocaman’ı tartışırken alışılmadık bir büyüklük içinde olduğu ve Fenerbahçeli olduğu unutulmamalıdır.


Bozkurt K. YILMAZ
www.antu.com

http://www.antu.com/AntuHaberOku.aspx?sayfa=1&ID=14447&KID=0

POSTED BY (Süper)Cem
DISCUSSION 0 Comments