Say No to Fur!

Say No to Fur!
Fur is for animals.

müzik, yalan, çük, amcık.

nabıyosunuz lan devrimciler?! samıofs

müzik hayattır lan. sikerler adamı adam gibi müzik dinlemezlerse adamlardan ötürü.

şu an evdeki sevdiceğim ve argadaşlarıma çok acayip death metal şarkıları açtım ve herkes şu an çok mutlu benim evimde. benim evime gelen herkes aslında çok mutlu olabiliyor. mutlu olamayanın çükünü sıvazlayıp, klitorisini elliyoruz sadoıfs şaka lan. sapık mıyız biz.sdfnısadf amma velakin çük çük çükomastik! diye saçma espriler yapabilen bir adamdan da her daim "bir gece ansızın gelebilirim" şarkısını dinleyebilirsiniz gözaltlarınızda. yani ona benzer bir yerlerinizde ya da bilinç altlarınızda ya da naber lan?! sdmof

efendim.şimdi gelelim asıl konumuza. ama asıl konumuz yok. bunu şimdiye kadar beni tanıyan milyonlarca kişi tahmin etmiştir zaten sdafoısd aptallaştım yine. milyonlarca dedim. milyarlarca, tirilyorlarca insan lan adeta. herkes beni bayılıyor. smoıfs.

şimdi. bir şey diyebilir miyim?

yemin ediyorum iki gündür ağzıma su sürmedim lan.

bildiğin acayip değil mi bu? sikimsonik bilim ve sağlık insanları bizlere günde en az, tırnak işareti içinde en az iki litre su içmemizi önerirken, ben, bizzat ben, şu az önce çük çük çükomastik! diye kendini eğlendiren ama bunu hiç bir şekilde etrafındaki insanlara çaktırmayan ben, şu ana kadar bir karıncayı dahi incitmeyen ben! şaka lan, anasını siktim karıncaların ben çocukken sadofss :( neyse işte. su içmiyorum.

bugün konumuz buydu.

ama değildi. yalan söyledim. sizlere. ben. bizzat. kendim. şakacıktan.

konu yok lan :(
bulamadım :(
yazarken gelir dedim ::(
gelmedi :(

su içmediğim kadar gerçek.

bir elizabet tiğçır tadında mesaj verelim o hal,

"su içemiyorlarsa bira içsinler amına koyim!"

POSTED BY (Süper)Cem
POSTED IN
DISCUSSION 1 Comment

One Response to : müzik, yalan, çük, amcık.

  1. boba says:

    "yeme de yanında yat" durumu tam.

    onun dışında ben de karıncaları tavaya doldurup kısık ateşle pişmelerini izlerdim hatırlıyorum da sonradan sonradan acımaya başlayıp yapmamanın en iyisi olduğu kanısına varmıştım.

    Gene onun dışında izle ve kudur: http://www.youtube.com/watch?v=hQAjhXeY1yI&list=FLTEmq-beYlX5qpLVE9An3Qw&index=3&feature=plpp_video

    * cimrilik yapma HD izle !