Say No to Fur!

Say No to Fur!
Fur is for animals.

Bu Çok Önemli Bilgileri Sadece Sizinle Paylaşıyorum!Efendim selamlar! Nasılsınız?


Öncelikle ben de iyiyim, sağol, varol, kocaman adam ol! Ve hemen şunu belirtmeliyim ki; baba olmuyorum! Evet, yanlış yazmadım ya da yanlış okumadınız, baba olmuyorum. Evlilik hayatının ilk bir yılını doldurmuş ya da doldurmak üzere olan her türk gencinin başına gelen "ne zaman çocuk yapacaksınız" sorusunu ve her çocuk yapan arkadaşımı ziyarete gittiğimde sevgili ebeveynleri tarafından yöneltilen "eee, hadi artık sıra sizde" giydirmesini kıçımızın kenarıyla dinliyoruz. Bu gereksiz müjdeyi verdikten sonra asıl konumuza dönebiliriz, çünkü asıl önemli nokta şimdi başlıyor!


Aranızda cemaat ile hükümet arasındaki sürtüşmeyi bilmeyen yoktur herhalde?


Yani durum öyle ki, sağır sultan bile duymuş durumda. Ki geçen gün çağırdı beni, sağır sultan çağırdı yani, dedi cem, ne ayak lan bu durumlar?,  duyduklarınız doğrudur sultanım, dedim. Sen benimle taşşak mı geçiyorsun lan it, duyamadığımı biliyorsun, ne demek "duyduklarınız doğrudur sultanım" dedi ve çaktı bir tane enseme. Neyse işte, sağır sultanla aramızda geçen bu enteresan ve yüzde yüz gerçek diyaloğu da sizinle paylaşmaktan dolayı onur duydum birden, sebepsizce.
Ama bundan daha gerçeği az önce şöyle bir durdum, hayatı sorguladım, tavana falan baktım, evreni ve karıncaları ve tabi elbette sümüklü böcekleri de sorguladım. Hiçbir şey bilmiyormuş itler sdafıosd Neyse, yazıya böylesine iğrenç bir esprilerle başlamam pek hayırlara alamet değil ama olsun, ne demiş şair yürekli bir sanatçımız; "beni böyle sev, seveceksen"..


Neyse!


İşin aslı last efem sayfama bakınınca daha bir ilgimi çekti, rakamla 30, yazıyla otuz yaşında, koca bir çınarım lan resmen sdfıomaweıof Ama şimdi olsa bir halısaha maçı ya da şöyle bol atraksiyonlu bir konser, hepinizin eline veririm bak, orası ayrı! Yaş olayının artması ve bir limit olan otuz rakamını yakalaması fikri, vicdani, ruhani olarak insanı pek etkilemiyor, aynı mal olarak devam ediyorsun hayatına, hala genç, hala seksi ve hala bir çocuk kadar şen olabiliyorum yeterince şımartırsanız! Tek sıkıntı, 30 yaşını geçen ya da geçtiğini hisseden bedenin kendini "lan yoksa yaşlanıyor muyum?!" tribine sokması. Otuz yaşından gün aldığınızdan itibaren yediklerinizin ve içtiklerinizin hepsi göbek olarak hanenize yazılıyor ve bir daha amuda kalkıp el şaklatsanız bile o lanet olası göbeği ait olduğu yere gönderemiyorsunuz. Göbeğin ait olduğu yer neresi ki lan?! sdfıoas Nasıl fantastik saçmalıyorum, bazen kendim bile şaşırıyorum.


Kamuoyundaki şu asyalı manita sevdasını yıllar geçti, anlayamadım. Asyalı hatunlar bana inanılmaz itici geliyorlar. Porno film sektörüne muhteşem bir katkıları olsa da, seks yapan bir asyalı hatun düşüncesi bile benim midemi bulandırabiliyor bazen, neden bilmiyorum ama gerçekten öyle. Kore'li manitalar güzel olabiliyorlar, sevimli olabiliyorlar ama yine de seksilik anlamında, cinsellik anlamında hiç zevklerime hitap etmiyorlar. Hele ki asyalı erkekler! Asyalı bir kadın olsam, sırf şu asyalı erkeklerin iticiliği yüzünden kendimi dünyevi işlerden arındırmış, mumlarla falan takılan bir rahibe falan olurdum herhalde. Çükleri hep küçükmüş gibi geliyor bana sdafmıosm Görmedim ama öyleymiş gibi geliyor. Belki öyledir, belki değildir bilmiyorum ama sanki öyleymiş gibi. Neyse, bu tabi genel olarak asyalı kadınların problemi, beni bağlamaz, asyalı kadınlar ve asyalı erkekler tam birbirlerini bulmuşlar gibi muhteşem bir çıkarımla bu saçmalığa da bir son vereyim en iyisi.


Sevdiceğimin tabiriyle "güneşi görmüş metalci" stayla, hemen giyiyorum kamuflaj şortumu her fırsatta. Bayılıyorum kamuflaj şortuma. O da bana bayılıyor. Devamlı kucağına oturtuyor beni neticede, bana bayılmayacak, kime bayılacak? Aslında şöyle eşyaların da canlı birer varlık olduğu saçma düşüncesine dalarsak donlarımız ve pantolonlarımız her gün bize kayıyor lan, hiç farkında değiliz. Belki o kıçımızın arasına kaçan don, bu işi kasıtlı yapmıştı, belki o an bir taciz atışı içersindeydi? Kendimi acayip kirletilmiş hissettim bir anda. O lanetli donlara bunun hesabını sorarım ama ben, sorarım! Bu konuda iyiyimdir çünkü dünya tarihi benim lehime işledi bunca zaman; "ne kadar sallarsan salla, son damla düşer dona!" Sen beni ellersen, ben de sana işerim, it kurusu!


Hayat bana en çok cumartesi günleri acımasız davranıyor. Aşkolsun sana çocuk, aşkolsun, diyorum cumartesi günleri hayata. Boynum bükük, saçlarım leş gibi. Çünkü zaten yıkamamıştım, bir de sabah yağmuru yedik, iyice dilenci stayla oldum. Sonra şirkete geldim ve güneş açtı. Acımasızlık değil mi bu? Ve benim çalışasım olmadığından bir sürü iş var ve ben yapmıyor, burada size bu saçmalıkları yazıyorum ne önemi varsa artık.


Bir anda nefret geldi, kal geldi, öleyazdı, devcileyin oldu, dazikibanna rep rep oldu. Yalnız şu Cem Karaca'nın kafasını yaşamak isterdim. Dazikibanna rep rep ne demek lan? Ne güzel sallamış saufspo Belki de öyle demiyordur, ben yanlış anlamışımdır 20 yıldır, ne de komik olur sadmıofsaö


Efendim, sevgiler, naber?


Öptüm bye!

POSTED BY (Süper)Cem
DISCUSSION 1 Comment

One Response to : Bu Çok Önemli Bilgileri Sadece Sizinle Paylaşıyorum!

  1. ice blue says:

    Paylaştığınız bilgiler ve sunumlar gerçekten işimize yaradı.Avukatlık Büroları olarak başarınızın aynen devam etmesi dileğiyle başarılar diliyoruz.

National Geographic POD