Say No to Fur!

Say No to Fur!
Fur is for animals.

Metal Not Dead Bitches!


Hi bitches, piçhes and modafokers!

Ve selam sevgili okuyucularım. Nasılsınız bu bahara doğru ilerlerken bizi güldüren ama çocukluğumuzdan beri zihnimize kazınmış "mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır" bilinciyle temkinli olmaya iten ve küresel ısınma nedeniyle bir türlü gelemeyen kışın etkisiyle düşündüren bu pazar gününde?

Hell yeaahhh! Az önce size iki yüzümü de gösterdim. İstersem bir trt spikeri gibi düzgün ve anlamsız konuşabilirim ve istersem Seattle sokaklarında omuzunda kocaman bir müzik setiyle konuşurken refleks olarak el hareketleriyle taşaklarını gösteren bir zenci olabilirim! Hımmmm smelly pussy!

Neyse!Zenciler demişken! Ki zenci derken bu ırkçı olarak algılanmasın lütfen. Biliyorsunuz ki şu an notebook klavyesinde yazmak zorundayım ve sdaıufshuıfshu NE ALAKA AMK SDHUIFS. Neyse. Zencinin ırkçı bir anlamı yok burada. Irkçılık yapmayın, nazi olmayın. (1941 alman muhalefet parti sloganı) (ben uydurdum :( )

Neyse!

Zenciler demişken. Ki zenci derken bu sdfhuısdahfs. Tamam ya tamam. Bi ağız tadıyla geyink yaptırtmadınız adama. Neyse..

Zenciler demişken, eski filmlerde izliyorum, eski albümlerde dinliyorum adamlar blues konusunda aşmış, jazz desen kemikleri sızlatıyor, Rock N Roll? KAFAYI YERSİN! Gırtlaklar desen; o biçim! Ki zenci gırtlağı diye bir mevzu var literatürde. İnsanlar geçmişte Amerika'da zencileri bir taraftan katlederken, köle ve aşağılık yaratık olarak görürken, bir taraftan da önlerinde eğilip "şarkı söyle, nolur söyle" diyorlarmış. Holy shit! Adamlar geçmişin müzikal dehası, pırlantası ve renk cümbüşü sağlayan disko topuymuş zamanında.

Ve zaman geçmiş, yıllar akıp gitmiş ve bu abilerin torunları sapıtmış biraz. Rap, hip hop, r ve b gibi acayip işler icra etmeye başlamışlar, her müziklerinde meta olarak kadınları kullanmaya başlamışlar. Blues ile müzik zevki ne olursa olsun bir çok insanın kalplerini fetheden abilerden, rap ile "hmm bu adamlar neden sürekli taşaklarını gösteriyor?" fikri uyandıran abilere dönüşmüşler. Osmanlının en parlak döneminden, Vahdettin dönemine giden süreç gibi, adamlar Rock n Roll müziğinin tarihini yazmaktan nasıl "youw youw" diyen abilere dönüşmüşler?! Anlamsız ve kabul edilemez. Kabul et ve hak ver!

Ne oldu ki bu adamlar bu hale geldi, ne oldu da bu adamlar bu harika müzikten bu garip müziğe saptılar! Neden modafokağ neden?!

Hani evrim teorisi yalandı?

Neyse!

Ben lanet olası bir metalkafa olarak bu gençliğimizi saran kötü kalpli müziğe bir dur diyorum ve size lanet olası o rapçilerin zenci kıçlarını tekmeleyecek dahiyane planımı açıklıyorum! Onayla ve katıl! Uygula ve zevkle izle!

Hepimiz, yani dünyanın bütün metalcileri! Birleşin! 

Yok, bu başka bir konuydu. Neyse. 

Dünyanın bütün metalcileri olarak her birimiz amerikaya bir turistik gezi düzenleyecek ve oradan kimsesiz zenci bebekler evlat edineceğiz. Eğitimini ve en önemlisi müzikal zevkini kendimiz belirleyecek ve yıllar geçip, zenci bir metalci yarattıktan sonra onu Amerikaya geri gönderip metalci bir zenci nüfusu yaratacağız. Bu çocuklar büyüyecek, aile sahibi olacaklar ve çocuklarına metal müziği aşılayacaklar ve bundan sadece lanet olası 50 yıl sonra lanet olası rap müzik tarihe karışıp, dünya metal müziğin hükümdarlığına boyun eğecek! RESPECT AND HEADBANG BITCHES!


Artık Amerika sokaklarında çocuklar taşaklarını göstermeyecek, artık Amerika sokaklarında birbirlerinin terli omuzlarına sarılıp, saf halinde kafa sallayacak çocuklar!Artık Amerika sokaklarında çocuklar omuzlarında kocaman teyipler yaşımayacaklar, artık Amerika sokaklarında insanlar "Dave Mustaine Metallica'dan ayrılmasaydı çok acayip olurdu ya" diye konuşacaklar. 

Bütün dünya Mississippi Rock Fest'i konuşacak, bütün dünya 50 cent'in davulcusunun duvarda para sektirebildiğinden bahsedecek! HELL YEAAHHHH WELCOME TO BRAVE NEW WORLD!

Size cesareti ve dünyanın kirli düzenine çomak sokmayı öneriyorum!

Dehamı kabul et ve karşısında diz çök!

Haydi, hep beraber vize kuyruğuna, wuhuuu!

POSTED BY (Süper)Cem
DISCUSSION 0 Comments